Aktualnie jesteś tutaj:   Strona główna Aktualności Cechmistrz na uroczystości otwarcia Biura Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości

[2017-05-23] Cechmistrz na uroczystości otwarcia Biura Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości

W Nowym Sączu, przy ulicy Jagiellońskiej 14 zainaugurowano działalność Biura Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości, które jest zarazem biurem poselskim pełnomocnika okręgowego PiS - Wiesława Janczyka, Wiceministra Finansów.
Biuro to będzie również służyło posłowi do Parlamentu Europejskiego – profesorowi Ryszardowi Legutko. W uroczystym otwarciu i inauguracji działalności biura okręgowego PiS wzięli udział m.in. wojewoda małopolski - Józef Pilch, prezydent Miasta Nowego Sącza - Ryszard Nowak, wraz z zastępcą prezydenta - Wojciechem Piechem, z Przewodniczącym Miejskiego Zarządu Prawa i Sprawiedliwości - Leszkiem Langerem, przewodniczącą Rady Miasta Nowego Sącza - Bożeną Jawor, wiceprzewodniczącymi Rady Miasta -Tomaszem Cisoniem i Michałem Kądziołką, szefem klubu radnych PiS w Nowym Sączu - Przemysławem Gawłowskim. W wydarzeniu wzięli również udział parlamentarzyści - poseł Józef Leśniak, poseł Jan Duda i poseł Arkadiusz Mularczyk, starostowie powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego, tatrzańskiego i gorlickiego, radni wojewódzcy z Grzegorzem Biedroniem na czele, radni miejscy, powiatowi i gminni z terenu pięciu powiatów, burmistrzowie i wójtowie gmin, przewodniczący NSZZ Solidarność Krzysztof Kotowicz, przedsiębiorcy, dyrektorzy różnych instytucji, członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości, przedstawiciele Forum Młodych PiS. W uroczystości równiez  wziął udział  Starszy naszego Cechu p. Jan First.
Poświęcenia nowego biura dokonał ksiądz prałat dr Jerzy Jurkiewicz. W spotkaniu inaugurującym działalność biura uczestniczył także ks. prałat Stanisław Czachor. Nowy lokal biurowy Prawa i Sprawiedliwości ledwo pomieścił ponad setkę przybyłych gości. Tak więc od dnia dzisiejszego głównym biurem PiS w Okręgu 14 jest nowe biuro przy ulicy Jagiellońskiej 14.

ródło: strona internetowa Nowego Sącza wg. Krzysztof Witowski