Aktualnie jesteś tutaj:   Strona główna Informator osobowy
 
 
Informator osobowy
Autor wpisu: Piotr Tengowski
Liczba obrazów: 54 fotografii
Odzwiedziny: 549 wejść
Data utworzenia: 21 marzec 2019
Autor wpisu: Piotr Tengowski
Liczba obrazów: 12 fotografii
Odzwiedziny: 783 wejść
Data utworzenia: 09 styczeń 2019
 

 WRZESIEŃ 2019
 

RZEMIOSŁA METALOWE


ŚLUSARSTWO

1. CHYTROWSKI Mirosław - F.U.P.H. „Chytrowski” - Zakład szkoli uczniów
34-606 Łukowica 382, tel. 333 53 60 , kom. 512 307 399

2. GRYGIEL Andrzej - ZUPH”GRAND” - Zakład szkoli uczniów
33-322 Korzenna, Jasienna 200, tel. 18 441 70 56 tel. kom. 502 090 531

3. KOZERA Łukasz - „TECH-STAL” Łukasz Kozera
33-395 Chełmiec, Świniarsko 279, tel. 443 00 32, kom: 511 918 686

4. SOŁTYS Jan - „Alpex” - Zakład nie szkoli uczniów
33-318 Gródek n/Dunajcem, Sienna 76 tel. 0-18 440 98 97, kom 605 405 666

 
RZEMIOSŁA PRECYZYJNE


MECHANIKA PRECYZYJNA

1. ROGOWSKI Stanisław - Wytwarzanie i naprawa wag - Zakład nie szkoli uczniów
33-300 N. Sącz Węgierska 239a, tel. 442 95 21, kom 604 847 722

ZŁOTNICTWO/JUBILERSTWO

1. PIETRZKIEWICZ Jacek - Złotnictwo - Zakład nie szkoli uczniów
33-300 Nowy Sącz. ul. Jagiellońska 17, tel. 440 71 72, kom. 604 170 688,

2. SZARATA Andrzej - Pracownia Złotnicza, Jubiler - Zakład nie szkoli uczniów
33-300 Nowy Sącz ul. Jagiellońska 2, kom. 607 387 924

OPTYKA
1. WALCZYK Mieczysław - Zakład nie szkoli uczniów
33-300 N. Sącz ul. Rynek 12, Kopernika 5, tel. 442 32 34

ZEGARMISTRZOSTWO

1. DOBRZAŃSKI Jan - Zakład Zegarmistrzowski - Zakład nie szkoli uczniów
33-300 Nowy Sącz ul. Jagiellońska 2, tel. 442 05 37

RZEMIOSŁA W ZAKRESIE ŚRODKÓW TRANSPORTU

MECHANIKA POJAZDOWA

Zakłady szkolące uczniów

1. BEDNAREK Jan - „AUTO - TEST - GROMNIK” s.c.
33-335 Nawojowa ul. Krynicka 17, kom. 507 719 361

2. BODZIONY Mieczysław - „EURO-BUS”
33-312 Tęgoborze, Świdnik 64, kom.: 501 592 424, 509 838 935

3. BOREK Ryszard - Mechanika Pojazdowa
33-300 Nowy Sącz ul. Kunów 20, tel. 447 - 85-77, kom 507 416 689

4. CZOCH Jakub - „4engine Jakub Czoch”
33-300 Nowy Sącz ul. Sowińskiego 34, tel. 604 592 387

5. DAMIAN Jacek , KOŁODZIEJ Bronisław, - P.U.H. „Herkules”
33-300 N. Sącz ul. ul. Łącznik 10 , tel. 444-49-75, kom 601 397 394

6. DROZD Piotr - Wulkanizacja, Mechanika Pojazdowa, Pomoc drogowa
33-370 Muszyna ul. Grunwaldzka 178 a, tel. 471 86 96, kom 602 442 431

7. DUMANA Leszek - „DUMOTO”
33-300 Nowy Sącz ul. Barska 114, tel. 512 683 362

8. GARWOL Grzegorz - Mechanika Pojazdowa, Auto Gaz
33-340 Stary Sącz ul. Piłsudskiego 2, tel. 547 60 65, kom. 604 993 596

9. GRUCA Grzegorz - Auto Naprawa „Grześ”
33-380 Krynica ul. Kraszewskiego 181, kom. 691 921 469

10. HAJDUGA Maciej - Auto Diagnostyka, Service „Habart”
33-370 Muszyna, Powroźnik 39, tel. 471 16 16, kom 606 413 833

11. HILA Bartosz - F.H.U. BH-TRANS - Bartosz Hila
33-314 Łososina Dolna 187 e-mail: usługi@bhtrans.pl, tel. kom 605 255 979

12. JURCZAK Ryszard - Mechanika Pojazdowa
33-395 Świniarsko-Mała Wieś ul. Makowa 7 tel. 443 10 09, kom. 604 823 514

13. KAPTURKIEWICZ KUMOR Marta - Warsztat Samochodowy
33-395 Biczyce G. 120, tel. 443 18 38, kom 691 392 656

14. KLAG Stanisław - Obsługa, Naprawa Pojazdów Mechanicznych
33-390 Łącko, Czerniec 10, tel 602 627 940

15. KOŁODZIEJ Bronisław, DAMIAN Jacek - P.U.H. „Herkules”
33-300 N. Sącz ul. ul. Łącznik 10 , tel. 444-49-75, kom 601 397 394

16. KOMYCZ Adrian - ADI-MAX-AUTO
33-300 Nowy Sącz, ul. radziecka 19, tel. kom. 667 036 722

17. KOWALSKI Andrzej - "AUTO-ALFA" kompleksowe naprawy blacharskie
33-300 Nowy Sącz, Jamnica 86, tel. kom 500 157 497

18. KRAWCZYK Marcin - TURBO AUTO SERWIS
33-335 Nawojowa, ul. Wąska 7,  tel. kom. 507 771 766

19. LIS Stanisław - Transport Ciężarowy LIZBEK Z. i S. Lis
33-395 Świniarsko 7, tel. kom. 604 515 742

20. LITWIŃSKI Piotr - Transport - Sprzęt - Budownictwo
33-312 Tęgoborze 160, tel. 449 93 33, kom. 601 160 755

21. ŁUKASIK Jarosław - AUTO - SERWIS Czyszczenie Tapicerki
33-395 Chełmiec, ul. Zielona 55 a, tel. 608 058 869

22. MACHAJ Tadeusz - Mechanika Pojazdowa
33-310 Nowy Sącz ul. Kamienna 102, tel. 18 443 92 41

23. MILER Dariusz - „AURO PERFEKT MILER”
33-370 Muszyna, Powroźnik 3, tel. 471 15 06, kom. 601 989 036,

24. MORDARSKI Jarosław - AUTO MOTO KOMPLEX
33-386 Podegrodzie, Brzezna 368, tel 445 83 39, kom 501 682 386

25. OGORZAŁEK Robert - Auto Serwis OZET
33-300 Nowy Sącz ul. Zielona 27D, tel. kom. 604

26. OGÓREK Jan - „AUTO – JANO”
33-336 Łabowa, Nowa Wieś 202 A, tel.: 447 02 19

27. PACIOREK Krzysztof - KRIS CAR
33-300 Mowy Sącz, ul. I Brygady 36/92, tel. 881 441 661

28. PAWŁOWSKI Eugeniusz - Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny
33-314 Łososina Dolna, Bilsko 194, tel. 444 80 78,

29. PIĘTKA Stanisław - Auto-Obsługa,Ślusarstwo Ogólne
33-388 Gołkowice Górne 56, tel. 446 36 70, kom. 509 114 854,

30. PYKA Sławomir - Mechanika Pojazdowa
33-380 Krynica Zdr. ul. Krótka 19, tel. 471 50 59, kom. 602 692 629

31. RECZYŃSKI Jarosław - Auto Serwis
33-380 Krynica ul. Kraszewskiego 181, tel. 471 26 46, kom 698 664 865

32. RUCHAŁA Wojciech - RWD, Kompleksowa Obsługa Klimatyzacji
33-300 Nowy Sącz, ul. Dojazdowa 1, tel 504 646 802

33. SALAMON Maciej - Mechanika Samochodowa
33-300 Nowy Sącz ul. Klasztorna 45 a, tel. kom. 502 144 016

34. SKRZYPIEC Grzegorz - PTHU „MOTO GRZEŚ”
33-300 N. Sącz ul. Tarnowska 164, tel 443 47 14, kom 502 372 841

35. SŁAWECKI Tadeusz - „AUTO - PERFETTO” - Mechanika Pojazdowa
33-300 N. Sącz ul. Papieska 15, tel. 440 42 48, kom. 792 670 514

36. SZAROTA Jarosław - Mechanika Pojazdowa
33-311 Wielogłowy 87, tel. 443 23 20, kom. 606 142 873

37. SZEWCZYK Sławomir - Firma Motoryzacyjna
33-340 St. Sącz, Dunajcowa 5, tel. 440 46 15, kom. 602 522 681

38. URYGA Bronisław - AUTO PERFEKT
33-300 Nowy Sącz, Januszowa 48, kom.: 502 403 158

39. URYGA Tadeusz - P.H.U.P „URYGA”
32-862 Wojakowa 253, tel. 609 046 516

40. WĘGIEL Stanisław - Firma Usługowo-Handlowo-Transportowa „STANWEL”
33-380 Krynica ul. Wiejska 4b, tel. 471 52 45 kom. 607 241 016

41. WIDEŁ Krzysztof - AUTO-EKSPLO - Elektromechanika Pojazdowa
33-312 Tęgoborze 17, tel. kom. 535 424 242

42. WIDEŁ Tomasz - F.H.U. „TOMVIT”
33-314 Łososina Dln., Bilsko 42 tel. kom: 506 898 322

43. WITKOWSKI Marcin - CAR-WIT Marcin Witkowski
33-330 Grybów, ul. Zdrojowa 3, tel. 533 060 335

44. ŻYTKOWICZ Witold - WIKAR s.j.
33-300 Nowy Sącz ul. Węgierska 168, tel 442 94 61,

Zakłady nie szkolące uczniów

45. GARBACZ Łukasz - „KING-SOFT”
33-300 Nowy Sącz ul. Węgierska 12e, tel. kom: 889 939 839

46. LIPIŃSKI Tadeusz - Mechanika Pojazdowa
33-300 Nowy Sącz ul. Nawojowska 296, tel. 443 95 09, kom.: 604 260 269

47. SAROTA Wojciech - Usługi Samochodowe „AUTO MAX”
33-318 Gródek n/Dunajcem 51, tel 440 10 72, tel. kom. 660 677 711

48. TUREK Andrzej - Mechanika Pojazdowa
33-390 Łącko 543, tel. 444 63 35, kom: 602 580 904

ELEKTROMECHANIKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

1. JACHIMCZYK Jarosław - AUTO ELEKTRONIKA Firma Usługowo Handlowa
33-395 Biczyce Dolne 77 tel. 443 18 79, kom 509 643 339 - zakład szkoli uczniów

2. PIETRUSZKA Sławomir - SYSTEM ELECTRONIC
33-386 Podegrodzie, Brzezna 102 , tel. 512 560 988


BLACHARSTWO POJAZDOWE

Zakłady szkolące uczniów

1. KOWALSKI Henryk - Zakład Napraw Powypadkowych
33-300 Nowy Sącz, Jamnica 86,  tel. kom. 500 157 497

2. MAMCZYK Piotr - LAK MAX Naprawa Samochodów Powypadkowych
33-334 Kamionka Wlk. Mystków 302 tel. kom. 606 664 822

3. OLEŚ Czesław - Zakład Usługowy Blacharstwo Lakiernictwo
33-395 Chełmiec, Niskowa 70, tel. 443 08 98, kom. 504 163 994

4. SKOCZEŃ Rafał - F.U. AUTO-KOLOR
33-300 Nowy Sącz ul. Śniadeckich 15, tel. 443 17 27, kom 505 145 474

5. SOWA Wojciech - EKSPRESS AUTO SERWIS
33-311 Chełmiec, Wielopole 140, tel. 443 23 66, kom. 602 787 197

Zakłady nie szkolące uczniów

6. MAŚLANKA Jerzy - Blacharstwo i Mechanika Pojazdowa
33-340 St. Sącz ul. Bandurskiego 17a, tel. 547 65 60, kom. 605 442 933

7. PIOTROWSKI Piotr - Blacharstwo Pojazdowe
33-300 N. Sącz ul. Tarnowska 165, tel. 547 48 70, kom. 602 520 108

8. PRUSAK Józef - Blacharstwo Pojazdowe
33-300 Nowy Sącz ul. Jaśminowa 29, tel. 441 14 44, kom. 602 117 772

9. ZAROTYŃSKI Marek - Blacharstwo Pojazdowe
33-300 Nowy Sącz, Tłoki 44 - 18 443 56 27, kom.: 880 790 748



LAKIERNICTWO POJAZDOWE
Zakłady szkolące uczniów

1. JEŻ Michał - Mechanika Samochodowa
33-300 Nowy Sącz, ul. Lwowska 137, tel. kom: 668 299 424

2. KMIETOWICZ Jakub - FHU „CARSPECJAL”
33-340 St. Sącz ul. Magazynowa 5, tel. kom. 696 026 522

3. KMIETOWICZ Łukasz - „CARLAK”
33-300 Nowy Sącz ul. Węgierska 235 tel. 18 444 48 88, kom. 602 586 936

4. OPOKA Stanisław - STANLAK - Lakiernictwo, Blacharstwo, Mechanika
33-300 Nowy Sącz, Librantowa 142, tel. 441 79 20, kom. 505 125 302

Zakłady nie szkolące uczniów

5. JARZĘBAK Marian - Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TEKMAR
33-370 Muszyna ul. Ogrodowa 18, tel. kom. 603 108 583

6. URODA Antoni - Lakiernictwo Pojazdowe
33-380 Krynica Zdr. ul. Kraszewskiego 45, tel. 471 62 32

WULKANIZATORSTWO

1. SZAL Jadwiga - Firma Handlowa „AUTO-GUM” - zakład nie szkoli uczniów
33-300 Nowy Sącz ul. Wierzbowa 16, tel. 444 30 25, kom: 604 211 148,



 

RZEMIOSŁA ELEKTROMECHANICZNE I ELEKTRONICZNE

ELEKTROMECHANIKA
Zakłady szkolące uczniów

1. CYGANEK TOKARZ Agata - OL -TECH Usługi Elektryczne
33-300 Nowy Sącz ul. Sienkiewicza 80, tel. 442 18 77

2. HOPEJ Paweł - HPOTECH
33-370 Muszyna ul. Grunwaldzka 184 a, tel. 471 85 61,

3. KRÓL Henryk - ZHU „ELEKTRO-SERVICE”
33-308 Jazowsko 205, tel. 18 444 78 56 tel., kom. 504 290 307

4. ŻUCHOWICZ Jan - PPHU ELCRO
33-300 Łącko 762 tel:. 18 444 67 63, kom.: 606 256 788

.
RZEMIOSŁA BUDOWLANE

MURARSTWO
Zakłady szkolące uczniów

1. BEDNARZ Jan - Usługi Remontowo-Budowlane
33-390 Łącko, Zagorzyn 146 tel. kom.: 723 937 811

2. BIELAK Andrzej - Usługi Remontowo-Budowlane
33-340 Stary Sącz, Popowice 111, tel. kom. 604 969 683

3. BRZECZEK Tadeusz - Usługi Ogólnobudowlane
33-390 Łącko, Czerniec 151, tel. 444 52 54, kom 602 268 825

4. CABAK Jan - Firma Usługowa "EKO-REM-BUD"
33-336 Łabowa 185 - tel. 18 547 02 06

5. DĄBROWSKI Damian - Firma Usługowo-Handlowa „DD-BUD”
33-390 Łącko 770 tel. kom., 602 218 485

6. DUMANA Adam - „MUR BET”
33-318 Gródek n/Dunajcem 99, tel. 440 10 93, kom. 602 687 372

7. GŁÓWCZYK Piotr - USŁUGI BUDOWLANE
33-330 Grybów, Siołkowa 119, tel. 18 445 08 47, kom. 605 858 945

8. GNIEWEK Anna - Zakład Remontowo Budowlany „AkbuD” s.c.
33-370 Muszyna, Powroźnik 112 b. tel.: 18 441 15 95

9. GRZYB Mariusz - P.H.U. „DOMAR”
33-334 Kamionka Wlk., Mystków 239, tel. kom.: 504 192 938

10. JABRODZKI Zbigniew - Usługi Remontowo-Budowlane
33-350 Piwniczna Zdrój ul. Karpały 5 tel. 508 926 543

11. JANECZEK Paweł - Usługi Remontowo-Budowlane
33-390 Łącko, Wola Kosnowa 103, tel. 663 077 917

12. KIEŁBASA Kazimierz - Zakład Remontowo-Budowlany
33-300 N. Sącz ul. Lwowska 90 a, tel. 441 48 37, kom. 664 471 020

13. KOWAL Marian - Zakład Remontowo-Budowlany
33-300 Nowy Sącz ul. St. Wigury 14, tel. 443 03 19, kom. 601 406 341

14. KRUCZEK Wojciech - F.H.U. „KRUCZEK”
33-300 Nowy Sącz ul. Kołłątaja 18/13, kom. 602 833 158

15. LITWIŃSKI Marek - Firma Transportowo-Usługowa
33-314 Łososina Dln. 209, tel. 444 91 40, kom. 693 650 216

16. MACIUSZEK Andrzej - Zakład Usług Ogólnobudowlanych „TAP - MAL”
33-342 Barcice 394, tel. 446 60 40 kom. 604 267 171

17. MACIUSZEK Tomasz - Zakład Usług Ogólnobudowlanych „TAP - MAL - T”
33-342 Barcice 545a , tel 446 60 40, kom. 608 431 919

18. MACIUSZEK Wojciech - Zakład Usług Ogólnobudowlanych „TAP - MAL - W”
33-342 Barcice 545b, tel 446 60 40, kom. 606 128 176

19. MATYJA Lucyna - „BUD - MAT” - Lucyna Matyja
33-380 Krynica Zdr. ul. Kraszewskiego 188, tel. 534 91 42, tel. kom. 691 929 514

20. MĄKA Kazimierz - Zakład Remontowo-Budowlany
33-336 Łabowa ul. Leśna 29, tel. 471 12 04

21. MICHALIK Kazimierz - „KAZBUD”
33-333 Cieniawa 228, tel. kom. 603 746 249

22. OLEKSY Paweł - Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych OLEXBUD
32-862 Porąbka Iwkowska, Kąty 95, tel 684 47 54, kom: 602 665 341

23. PADULA Piotr - „MEGA - FLIZ”
33-395 Świniarsko 367, tel. 509 538 102

24. PASIUT Adam - Usługi Budowlane
33-386 Podegrodzie, Brzezna 380, tel. 445 83 87, kom. 602 265 125

25. PRES Krzysztof - Firma Budowlana - Pres - BUD
33-322 Korzenna, Łęka 80, tel. 441 76 09, tel. kom. 514 835 442

26. ROMANEK Józef - Usługi Ogólnobudowlane
33-380 Krynica Zdrój ul. Piłsudskiego 64, tel. 471 62 67,

27. SEKUŁA Bogusław - Zakład Ogólnobudowlany
33-340 Stary Sącz, Myślec 25, tel. kom. 602 765 443

28. SMOLEŃ Adam - Usługi Remontowo-Budowlane
33-383 Tylicz ul. Ogrodowa 13, tel. 471 11 23 kom. 502 370 392

29. SZEWCZYK Tadeusz - Zakład Rzemieślniczy Remontowo-Budowlany
33-340 St. Sącz ul. Wrzosowa 8, tel. 547 61 46, kom. 601 864 484

30. SZYMAŃSKI Leszek - Zakład Remontowo-Budowlany i Malarsko Tapeciarski
33-370 Muszyna, Złockie 81, tel. 471 44 88 kom. 504 159 916

31. TOMASIAK Maciej - USŁUGI BUDOWLANE
33-342 Barcice 113 tel. kom. 604 460 187

32. URYGA Krystian - Usługi Remontowo-Budowlane „URBUD”
33-322 Korzenna, Łęka 77 tel kom: 668 192 773

33. WIKAR Stanisław - Przedsiębiorstwo Budowlano-Transportowe s.p z.o.o
33-314 Łososina Dolna 108, tel. 444 84 50

34. WIŚNIOWSKI Marian - ZPHU „GARD BIS”
33-311 Wielogłowy, Ubiad 45. tel. 443 27 33, kom. 608 453 658

35. WOJNAROWSKI Tomasz - Usługi Remontowo-Budowlane
33-300 N. Sącz ul. Boh Orła Białego, kom. 506 670 205

36. WÓJCIK Bogdan - Projektowanie, Nadzór, Realizacja - inż. Bogdan Wójcik
33-300 Nowy Sącz, ul. Batalionów Chłopskich 10/25, 604 263 097

37. ZAUCHA Mirosław - Zakład Ogólnobudowlany
33-300 N. Sącz ul. Jana Pawła II 19, tel. 442 24 40, kom. 509 908 645

38. ZIELIŃSKI Ryszard - Usługi Remontowo-Budowlane
33-300 Nowy Sącz, Librantowa 18., tel. 600 612 434

39. ZŁOCKI Robert - F.H.U.B. „ZŁOCKI”
33-334 Kamionka Wielka 343, tel. kom. 606 894 156,

Zakłady nie szkolące uczniów

40. GIERCZYK Jarosław - P.H.U. MAL - KRAFT
33 386 Podegrodzie, Olszana 262 tel. kom.: 537 819 609

41. JURECKI Krzysztof - Firma Budowlana
33-300 Nowy Sącz ul. Browarna 53, tel 442 71 69, kom. 605 629 933

42. KOSZUT Stanisław - Zakład Ogólnobudowlany
33-390 Łącko, Czarny Potok 128, tel 447 94 49, kom. 604 267 258


INSTALATORSTWO SANITARNE, CO I GAZOWE

Zakłady szkolące uczniów

1. BIEL Jan - PPHU „INSTAL-JANMAX”
33-389 Jazowsko, Kadcza 271, tel. 502 652 504

2. BIENIEK Mirosław - Firma Instalacyjno-Budowlana „BIENIEK”
33-300 Nowy Sącz ul. Krańcowa 14, tel. 443-78-43, kom. 604 653 654

3. BULANDA Grzegorz - PPHU „INST-BUD PLUS”
33-390 Łączko, Zagorzyn 167, tel 510 076 947

4. CEBULA Krzysztof - „HYDRO-INSTAL”
33-388 Gołkowice Górne 181, tel. 18 446 37 81 tel. kom.: 602 114 659

5. CSORICH Andrzej - Firma Handlowo Usługowa „INSTAL AC”
33-340 Stary Sącz, Moszczenica Niż. tel. 446 04 52, kom 604 403 076

6. CZUPAK Stanisław - Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna „STAN KAR”
33-336 Maciejowa 3a, tel. kom. 517 517 591

7. DĄBROWSKI Józef - Instalacje Wodno-Kanalizacyjne - C.O. Józef Dąbrowski
33-386 Podegrodzie, Brzezna 8, tel. kom.: 601 819 046

8. DUDA Sławomir – INSTAL-DUD Sławomir Duda
33-390 Wola Kosnowa 41, tel: 514 711 534

9. GÓRSKI Tadeusz - FUH „CO-WOD-KAN-GAZ”
33-380 Krynica Zdr., Stara Droga 24, tel 664 450 118

10. HOROWSKI Paweł - MONTER-POL - Paweł Horowski
33-300 Nowy Sącz ul. Armii Krajowej, tel. kom. 607 936 746

11. JANECZEK Artur - Kompleksowe Usługi Hydrauliczne
33-390 Łącko, Wola Kosnowa 148, tel. 511 639 056

12. KANIA Łukasz - Zakład Usług Instalacyjnych i Handel, WOD.- KAN.-C.O. i GAZ
33-300 Nowy Sącz ul. Kr. Jadwigi 55, tel. 444 24 27, kom. 602 676 147

13. KLIŚ Krzysztof - „EKO INSTAL” SYSTEMY GRZEWCZE S-ka z o.o.
33-314 Nowy Sącz ul. Zdrojowa 14 tel.: 18 441 21 22, kom: 606 774 682

14. KLIŚ Tadeusz - „EKO INSTAL”
33-300 Nowy Sącz ul. Zakamienica 17, tel. 441 24 66 kom. 606 999 788

15. KRUCZEK Stanisław - Firma Usługowo Budowlana „KRUCZEK”
33-300 Nowy Sącz ul. Mała Góra 26, tel. kom. 502 617 969

16. KRZYŻAK Robert - „SBT” Krzyżak i Wspólnicy s.j
33-300 N. Sącz ul. Dożynkowa 7, tel. 441 29 20, kom. 507 013 179

17. KUBISZ Józef - Usługi Ogólnobudowlane Wodno-Kanalizacyjne i C.O.
33-322 Korzenna 98 tel. kom.: 606 244 929

18. KUKULAK Anna - RURKAN s.c.
33-300 Nowy Sącz, ul. Wiśniowieckiego 121,

19. KUKULAK Stanisław - „KES-PLUS”
33-300 Nowy Sącz ul. Stolarska 24, tel. 443 86 77, kom. 601 516 369

20. LEŚNIAK Sebastian - Zakład Inst. Urządzeń Sanitarnych, Ogrzewania i Gazu
33-395 Chełmiec, Świniarsko 378, tel. kom. 504 046 354

21. ŁUKASIK Łukasz - „SANI - TECH” Firma Budowlana - Łukasz Łukasik
33-330 Grybów, Siołkowa 464, tel. kom. 785 220 839

22. MĄCZKA Krzysztof - Zakład Instalacyjno-Sanitarny WOD-KAN-CO-GAZ
33-335 Nawojowa, Frycowa 160, tel. 446 71 61, 445 75 27

23. OGÓREK Zbigniew - ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH C.O i GAZU”
33-335 Nawojowa, Homrzyska 45, tel. 18 446 78 18

24. PIETRUSZKA Marcin - Zakład Usługowy  Instalacji Sanitarnej, C.O. i GAZ
33-386 Podegrodzie, Brzezna 273, tel. 18 445 82 63

25. PISZCZEK Adam - Instalatorstwo Sanitarne i Ogrzewanie
33-380 Krynica Zdr., Berest 106, tel 471 17 11, kom. 504 849 011

26. PISZCZEK Damian - Piszczek Budownictwo - Damian Piszczek
33-380 Krynica Zdrój, Berest 106 , tel. kom.: 500 821 607

27. SOJKA Jan - F.H.U. „JARYS”
33-300 Nowy Sącz ul. Zdrojowa 29F, tel. 447 64 67, kom. 501 595 895

28. SOŁTYS Andrzej - „Instal BUD” - Andrzej Sołtys
33-311 Wielogłowy, Dąbrowa 147, tel. kom.: 502 216 708

29. STAFIN Jan - „POLIBRANŻ”
33-300 Nowy Sącz ul. Źródlana 7, tel. 442 19 72, kom 602 552 581

30. ZIĘĆ Jerzy - Zakład Usług Instalacyjnych, C.O, WOD-KAN, GAZ
33-314 Łososina Dolna 317, tel. 548 40 98, kom. 693 712 356

31. ZMARZŁY - JAREK Kinga - Pracownia Projektowa
33-300 Nowy Sącz ul. Teligi 17, tel. 609 517 403

Zakłady nie szkolące uczniów

32. CEMPA Mariusz - Usługi WOD KAN CO i GAZ
33-300 Nowy Sącz, Jamnica 110, tel 445 68 23, kom 604 776 541

33. MICHASIEWICZ Roman - Firma Handlowo-Usługowa „EKO-WENT”
33-300 Nowy Sącz ul. Jana Pawła II 42, tel. 443 53 46, kom 605 107 513

34. NOGA Kamil - „KAM - INSTAL”
33-300 Nowy Sącz u. Graniczna 21 tel. 515 552 337

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE

ELEKTRYK

Zakłady szkolące uczniów

1. CIEŚLAK Wiesław - Zakład Elektroinstalacyjny
33-300 Nowy Sącz ul. Górki Zawadzkie 105a, tel. 445 74 98 , kom 602 521 933

2. FIRST Jan - Zakład Elektroinstalacyjny
33-300 Nowy Sącz ul. Rynek 3, kom. 601 957 056

3. JANOWSKI Leszek - Zakład Remontowo Budowlany
31-542 Kraków ul. Mogilska 23/3, tel. kom. 603 585 805

4. KIKLICA Liliana - „Instel-Krynica”
33-380 Krynica Zdr. ul. Nadbrzeżna 2, tel./fax: 472 34 44, 471 39 00, 472 39 00

5. KOT Tadeusz - Zakład Elektroinstalacyjny
33-300 Nowy Sącz ul. Podhalańska 11/9, tel. 443 02 85, kom. 602 576 716

6. LACKOSZ Bronisław - Usługowy Zakład Elektro-Instalacyjny
33-380 Krynica ul. Ks. Popiełuszki 5/9, tel 471 27 42, kom. 695 601 652

7. LESZCZYŃSKI Marian - PPHU „ELTEBUD” - Instalatorstwo Budowlane
33-300 Nowy Sącz ul. Stara 7, tel. 441 44 87, kom. 606 945 422

8. LEŚNIK Marcin - PHU „Leśnik”
33-300 Nowy Sącz ul. Meissnera 12, tel. 600 473 407

9. ŁĘCZYCKI Krzysztof - Zakład Usług Elektrycznych
33-380 Krynica Zdr. ul. Kraszewskiego 181, tel. 471 90 29, kom. 609 659 446

10. MIREK Rafał - ELMIR
33-300 Nowy Sącz, ul. Górki Zawadzkie 107, tel. 508 352 627

11. OBRZUT Michał - Instalatorstwo Elektryczne
33-300 Nowy Sącz ul. Nowowiejskiego 30, tel. 441 20 93, kom. 605 080 559

12. PIÓRO Marek - Firma Elektryczno-Budowlana
33-335 Nawojowa ul. Sikornik 51 tel. 10 445 77 53

13. RADOMSKI Marian - „Instalatorstwo elektryczne”
33-342 Barcice, Przysietnica 329 tel. 448 03 27, tel. kom. 601 686 641

14 . RÓJ Jan - zakład Instalacji Elektrycznych
33-340 Stary Sącz ul. Żwirki i Wigury 19, tel. 446 07 02, kom. 501 672 418

15. RUCIŃSKI Jan - „ELBUD Jan Ruciński”
33-390 Łącko, Wola Kosnowa 77 tel. 444 57 49, kom. 692 113 988

16. STELMACH Krzysztof - Firma ELXTRA
33-326 Mogilno, Paszyn 447 tel. kom. 793 029 071

17. TIMLER Mieczysław - Firma „TIMLER” Zakład Elektrotechniki Budowlanej i Przemysłowej
33-300 Nowy Sącz ul. Św Heleny 23, tel. 443 05 44, kom. 606 850 000

18. WĄSIK Leszek - P.U.P. Wąsik Leszek
38-350 Bobowa, Wilczyska 11, tel. kom 793 527 944

Zakłady nie szkolące uczniów

19. RUCHAŁA Eugeniusz - Instalatorstwo Elektryczne
33-311 Wielogłowy, Ubiad 91, tel. 443 27 68, kom 501 576 668

20. ZANDER Leon - Instalatorstwo Elektryczne
33-300 Nowy Sącz ul. Żywiecka 21/3, tel. 441 79 30 kom. 609 812 325

SZKLARSTWO

1. PLATA Jan i Regina - FPHU „KRYSZTAŁ” - zakład szkoli uczniów
33-386 Podegrodzie 210, tel. 445 95 04, kom. 602 704 893


MALARSTWO - TAPECIARSTWO

1. OLCHAWA Wiesław - Zakład Usług Remontowo-Budowlanych „MALBUD”
33-300 N. Sącz ul. Kusocińskiego 17, kom. 604 181 124, - Zakład szkoli uczniów

2. SUŁKOWSKI Adam - Usługi Remontowo-Budowlane, Malarstwo, Tapeciarstwo
33-340 St. Sącz ul. Bandurskiego 13 a, kom. 692 847 893 Zakład nie szkoli uczniów

DEKARSTWO

1. KASPRZYK Mariusz - Usługi Dekarskie
33-322 Korzenna, Jasienna 201, tel. kom. Jasienna 201

 

RZEMIOSŁA DRZEWNE

STOLARSTWO

Zakłady szkolące uczniów

1. BARAN Jan - F.U.H.P. ” DREW-MAT ”
33-335 Nawojowa, ul. Leśna 5, tel./fax 18 262 19 55, kom. 509 964 385

2. BARAN Marek - F.P.H.U. „ABARSTOL”
33-312 Tęgoborze 346, tel. 444 96 26, tel. kom:. 790 766 587

3. BATOSZ Maciej - „BATPOL” - Zakład Produkcyjno - Handlowy
33-389 Jazowsko 318, tel. 444 72 88, kom. 502 728 377

4. BRDEJ Zenon - PPHU „BRDEJ” - Stolarstwo Meblowe
33-300 Nowy Sącz ul. Grottgera 2a, tel 440 71 88, kom. 600 458 439,

5. CZERNECKI Jerzy - „DOMINO - MIX”
Nowy Sącz ul. Bielowicka 50b, tel. 18 449 07 47, kom. 602 198 355,

6. DZIADOSZ Magdalena - „SEDAN” - Stolarstwo meblowe
33-386 Podegrodzie, Brzezna 499, tel. kom.: 502 591 095

7. GACEK - FLAK Monika - Stolarstwo - Ciesielstwo - Produkcja Domów
33-380 Krynica Zdr. ul. Ks. Popiełuszki 5/6, tel. 471 27 35, kom. 504 637 968

8. GARGULA Jerzy - „MAJER” Remonty i Usługi Meblowo-Stolarsko-Tapicerskie
33-300 Nowy Sącz ul. Zawiszy Czarnego 54, kom.: 796 079 789

9. GROŃSKI Adam - Zakład Stolarski
33-390 Łącko, Obidza 324, tel. 444 70 81, kom. 607 370 592

10. HOMONCIK Tomasz - Firma Stolarska „HOMONCIK”
33-340 Stary Sącz ul. Węgierska 42 F, tel 446 09 77, kom. 606 241 605,

11. KUCIA Stanisław - Fabryka Mebli BESKID
33-336 Łabowa 21, tel. 508 247 781

12. KURNYTA Stanisław - PPHU „DORIS” s.c.
33-340 Stary Sącz ul. Magazynowa , tel. 446 14 71 kom. 502 752 798,

13. ŁATKA Tadeusz - Firma Stolarska „DRAWLNIK”
33-323 Lipnica Wlk 340, tel. 0-18 441 74 27, kom. 602 114 317

14. MAJOCH Artur - ESTETICA MEBLE
33-395 Biczyce Dln. 38, tel 443 04 95 , kom. 516 106 100

15. PIERZCHAŁA Michał - Zakład Stolarski Ciesielski
33-300 N. Sącz ul. Makowicka 5, tel. 443 92 79. kom. 601 082 169

16. SZABLA Włodzimierz - PPHU W. Szabla
33-300 Nowy Sącz ul. Szymańskiego 12, tel. 444 11 70, kom. 604 663 117

17. SZCZEPANIAK Janusz - Stolarstwo Budowlane i Meblowe
33-300 Nowy Sącz, Poręba Mała 9, tel. 443 94 23, kom. 500 038 990

18. SZCZYGIEŁ Wojciech - PPHU „DREWPOL”
33-336 Łabowa 176, tel. 471 12 11, tel. kom.: 602 478 562

19. TRYBUCH Jan - Zakład Usługowo - Produkcyjno - Handlowy
33-321 Korzenna, Janczowa 46, tel. kom. 602 138 927

20. WĘGRZYN Tadeusz - Zakład Stolarski EXPORT IMPORT
33-340 Stary Sącz, Myślec 1, tel. 442 99 06, kom. 601 083 906

21. WIRCHOMSKI Krzysztof - Zakład Stolarski
33-336 Łabowa 273 A, kom. 601 218 468

22. WITOWSKI Łukasz - „WITOWSKI” - parkieciarstwo
33-393 Marcinkowice, Rdziostów 42, tel. kom.: 692 948 756

23. WRONA Marek - Firma „DREWMARK” - Usługi - Produkcja
33-316 Gródek n/Dunajcem, Roztoka-Brzeziny 188, tel. 440 36 38, kom. 602 137 727

24. ZABRZESKI Piotr - Zakład Usług Stolarskich i Budowlanych
33-370 Muszyna, Złockie 13 D tel. 604 261 611

Zakłady nie szkolące uczniów

25. CHRONOWSKI Józef - Zakład Stolarski „MEBLOSTOL”
33-330 Grybów, Siołkowa 7, tel. 445 36 02, kom. 607 361 370

26. KOCIOŁEK Celina - Tapicerstwo - Produkcja Mebli - Handel
33-300 Nowy Sącz ul. Węgierska 185

SNYCERSTWO

1. BARAN Monika - „Joker” Produkcja Galanterii Drzewnej
33-300 N. Sącz ul. Nadbrzeżna 45, tel. 441 83 19, kom. 506 676 823

TAPICERSTWO
Zakłady nie szkolą uczniów

1. KULIG Marek - Pracownia Tapicersko-Rymarska
33-340 Stary Sącz, ul. Batorego 8, tel. 446 12 08, kom. 608 396 893

2. PECIAK Janusz - Pracownia Tapicerska Usługowo-Produkcyjna „PIK”
33-395 Chełmiec, ul. Kwiatowa 6a, tel. 504 958 209
 

RZEMIOSŁA ODZIEŻOWE I SKÓRZANE
KRAWIECTWO

Zakłady szkolące uczniów

1. KAWALEC Kazimierz - Krawiectwo
33-395 Chełmiec, Niskowa 67, tel. 443 06 41

2. MICHALIK Teresa - „TERA” Krawiectwo
33-300 Nowy Sącz ul. Dąbrowskiej 29, tel. 447 01 15, 443 68 70,

3. SERWATKA Elżbieta - Pracownia Krawiecka „EP Styl”
33-300 Nowy Sącz ul. Rynek 26. tel. 442 35 38, kom. 606 857 632

Zakłady nie szkolące uczniów

4. KAWALEC Andrzej - Handel Obwoźny Artykułami Przemysłowymi
33-395 Chełmiec, Niskowa 67, tel. 443 06 41, kom. 604 246 857

5. KOWALSKI Stanisław - Krawiectwo Damskie Miarowe
33-380 Krynica Zdr. ul. Kraszewskiego 31, tel. 471 26 15

6. PIERZ Władysław - Krawiectwo Damskie Miarowe
33-380 Krynica Zdr. ul. Kościelna 1, tel. 471 35 38

KUŚNIERSTWO

1. KULIG Ryszard - Kuśnierstwo - zakład nie szkoli uczniów
33-300 N. Sącz ul. Długosza 20, tel. 442 01 44 kom. 519 170 669

RZEMIOSŁA SPOŻYWCZE


MŁYNARSTWO - Zakład nie szkoli uczniów

1. BAJOREK Kazimierz - Młynarstwo -
33-318 Gródek n/Dunajcem, Bartkowa 57, tel. 440-16-15

RZEŹNICTWO I WĘDLINIARSTWO

1. GONCIARZ Adam - Zakład Masarski „ZDRÓJ” - Zakład szkoli uczniów
33-300 N. Sącz ul. Zdrojowa 25, tel. 441 22 06,

2. LEŚNIAK Wiesław - Zakłady Mięsne - Zakład szkoli uczniów
33-300 Nowy Sącz ul. Axentowicza 20a tel. 443 03 020

PIEKARSTWO

Zakłady szkolące uczniów

1. DANEK Andrzej - F.P.H.U. „DANEK”
33-300 Nowy Sącz ul. Barbackiego 45, tel. 442 02 77,

2. FALTYN Joanna - Piekarnia HARNAŚ
33-300 Nowy Sącz ul. Batalionów Chłopskich 39, tel. 18 444 35 15

3. FILIP Jan - Piekarnia
33-321 Siedlce, Łęka 95, tel. 441 76 22

4. GAWEŁDA Jolanta & Józef - Piekarnia Rożnów
33-316 Gródek n/Dunajcem, Rożnów 366, tel 440 30 93

5. GROŃ Małgorzata - MAZUR Jacek - ZIĘCINA Andrzej & Stanisław
Piekarnia „DWORSKA”
33-322 Korzenna, Łęka 100, tel. 441 76 15

6. GRZYB Józef - Zakład Piekarski „GRZYB” sp. j.
33-312 Tęgoborze 280 tel.604 132 561

7. GRZYB Stanisław & Witold – Zakład Piekarski „GRZYB” sp. jawna
33-312 Tęgoborze ul. Św. Floriana 27, tel.: 608 507 643, 694 717 777

8. JURKOWSKI Marian - Piekarnia, Ciastkarnia „SATURN”
33-300 Nowy Sącz ul. Nawojowska 42, tel. 443 71 86, tel. kom. 535 375 914

9. KIEŁBAS Roman - F.P.H.U. „KIEŁBAS”
33-335 Nawojowa 706 , tel 471 31 04

10. MAZUR Jacek - GROŃ Małgorzata - ZIĘCINA Andrzej & Stanisław  - Piekarnia „DWORSKA”
33-322 Korzenna, Łęka 100, tel. 441 76 15

11. ORACZ Andrzej - Piekarstwo - Zakład nie szkoli uczniów
33-300 Nowy Sącz ul. Nawojowska 49, tel. 442 12 94, kom. 606 651 595

12. POTOCZEK Jan - PIEKARNIA ,,POTOCZEK" S.C. JAN & PIOTR POTOCZEK
33-395 Chełmiec ul. Krótka 20, tel. 443 02 64, kom. 602 533 274

13. POTOCZEK Piotr - PIEKARNIA ,,POTOCZEK" S.C. JAN & PIOTR POTOCZEK
33-395 Chełmiec ul. Krótka 20, tel. 443 02 64, kom. 602 533 274

14. SEKUŁA Lucjan - Piekarnia „SEKUŁA”
33-380 Krynica Zdr. Czarny Potok 12, tel. 471 56 67, kom. 508 050 845

15. ŚLIWA Jarosław - Piekarnia „ŚLĄZAK”
33-395 Chełmiec ul. Papieska 42, tel. 440 44 80

16. ZIĘCINA Andrzej - GROŃ Małgorzata - MAZUR Jacek - ZIĘCINA Stanisław Piekarnia „DWORSKA”
33-322 Korzenna, Łęka 100, tel. 441 76 15


CUKIERNICTWO
Zakłady szkolące uczniów


1. BOCHENEK Małgorzata - „MECYJE SĄDECKIE”
33-300 Nowy Sącz ul. Nawojowska 40 , tel. kom. 698 018 212

2. JEZIOREK Krystyna - Wytwórnia Cukiernicza
33-340 Stary Sącz ul. Rynek 22, tel. kom 601 917 190

3. JURKOWSKI Marian - Piekarnia, Ciastkarnia „SATURN”
33-300 Nowy Sącz ul. Nawojowska 42, tel. 443 71 86, tel. kom. 535 375 914

4. KOŻUCH Jan - Ciastkarnia „SZARLOTKA”
33-300 Nowy Sącz ul. Dobrzańskiego 4, tel. 447 04 95, kom. 660 671 090

5. MAGIERA Beata - OLESIAK Jan - Ciastkarnia „JAŚ”
33-395 Chełmiec ul. Szkolna 15, tel. 443 07 21, kom. 508 147 001

6. MÓŁKA Romuald - Ciastkarnia „KASIA”
33-300 Nowy Sącz, ul. Tarnowska 63 b tel. 18 - 547 48 78

7. STAWIARSKI Andrzej - Firma Gastronomiczna „RAJ”
33-388 Gołkowice Dolne 95, tel. 446 32 53, kom 602 455 474,

8. ZĄBER Renata & Grzegorz - Firma Cukierniczo - Gastronomiczna „GRZEŚ”
33-335 Nawojowa, ul. Krańcowa 4, tel. 445 72 81, kom. 605 444 378,

9. ŻYGADŁO Wincenty - PPHU „JOWIT”
33-300 Nowy Sącz ul. Wałowa 2, tel. 442 13 70,

KUCHMISTRZOSTWO/GASTRONOMIA

Zakłady szkolące uczniów

1. BARAN Marcin - Bar „Frykas”
33-300 N. Sącz ul. Zdrojowa 32, kom 668 734 049

2. BARNOWSKI Ryszard - PP „BARNIMPEX”
33-370 Muszyna, Rynek 25, tel. 18 440 83 70, tel. kom. 502 479 972

3. BAZIELICH Elżbieta & PAZDAN Rachela - „Cechowa” s.c. 
33-300 N. Sącz ul. Pijarska 17/5, kom. 600 024 040

4. FRANCZYK Józef - Restauracja „Pod Jabłonią”
33-390 Łącko 628, tel. 444 53 75 kom. 691 760 450

5. GONCIARZ Adam - Zakład Masarski „ZDRÓJ”
33-300 N. Sącz ul. Zdrojowa 25, tel. 441 22 06,

6. GORCZOWSKI Andrzej - Firma Gastronomiczna „GORCZOWSKI”
33-342 Barcice 585, tel. 503 029 401

7. HUTEK Adam - Bar Kinga
33-370 Muszyna, ul. Piłsudskiego 49, kom.: 601 930 012

8. JABŁOŃSKA Joanna - „Colossus”
33-300 Nowy Sącz, ul. Długosza 61 kom. 600 477 674,

9. KACPRZYCKA Katarzyna - Zakład Gastronomiczny „KASIA”
33-300 Nowy Sącz, ul. Ogrodowa 69 A, tel. 444 45 20, kom: 888 777 809

10. KACPRZYCKI Andrzej - Firma Usługowo Handlowa
33-300 N. Sącz ul. Długosza 43/5, kom. 530 002 422

11. KIEŁBASA Zofia - Jadłodajnia Szkolna
33-300 N. Sącz, ul Piramowicza 16, tel. 443 61 29, kom. 607 908 908

12. KRZYWDA DANUTA - "Karczma u Wojtków"
33-389 Jazowsko 271 tel. 444 73 34, kom. 663 788 528

13. NAKIELSKI Jacek – Restauracja J.B.J „SOBIESKI”
33-350 Piwniczna Zdrój, ul Sobieskiego 1 tel. 608 509 685

14. PAŁKA Witold - Zajazd „KAŁUŻNA” - Katarzyna i Witold Pałka
33-390 Łącko, Zabrzeż 325. kom. 602 701 115

15. PODSTAWSKI Roman - ABC PODSTAWSCY - ROMAN PODSTAWSKI
33-300 N. Sącz ul. Grota Roweckiego 15, tel. 442 18 00, kom. 666 399 650

16. POTOCZEK Sławomir FHU - Sławomir Potoczek
33-311 Wielogłowy 10, tel. 514 034 298

17. RUSNAK Elżbieta - P.H.U. „RUMAK”
33-452 Ochotnica Dolna, Oś. Hologówka 197, tel. kom.: 696 566 260

18. SALAMON Marcin - Restauracja Sądecka
33-314 Łososina Dolna 250, kom.: 505 457 941

19. SMAJDOR Helena - Handel, Gastronomia
33-300 Nowy Sącz ul. 29 listopada 22, tel. 443 46 50, kom. 505 508 476

20. SOJKA Zdzisław - F.H.U „BOSS”
33-300 Nowy Sącz ul. Malczewskiego 5, tel. 443 59 35

21. SOWA Zofia - Restauracja „POD WIERZBĄ”
33-300 Nowy Sącz, ul. I Pułku Strzelców Podhalańskich 2, tel. kom. 606 453 441

22. STAWIARSKI Andrzej - Firma Gastronomiczna „RAJ”
33-388 Gołkowice Dolne 95, tel. 446 32 53, kom 602 455 474,

23. ŚLIWA JANIKOWSKA Anna - Pub „ZAGŁOBA”
33-300 Nowy Sącz , Rynek 11 tel. kom. 601 340 582

24. TOKARZ Jan - Firma „LIDJAN”
33-370 Muszyna ul. Nowa 15, tel. 471 45 64, kom. 691 623 857

25. ZAJĄC Robert - „RAJ SMAKOSZA”
33-300 Nowy Sącz, ul. Bat. Chłopskich 31 c tel. 440 10 05, kom. 661 859 367

 

FRYZJERSTWO

Zakłady szkolące uczniów

1. BARAN Małgorzata - Salon Fryzjerski Damsko - Męski
33-300 Nowy Sącz, ul. Poniatowskiego 36, tel. kom. 602 417 753

2. BARAN Paulina - Salon Fryzjerski
33-350 Piwniczna Zdr. ul. Bolesława Chrobrego 9, tel. kom. 503 834 615

3. BARTOSIK Edyta - Salon Fryzjerski „EDYTA”, Gabinet Kosmetyczny
33-300 Nowy Sącz ul. Westerplatte 33, tel. 441-27-60, kom. 607 594 889

4. BASIAGA Alina - „KALINA” - Fryzjer Damsko - Męski
33-334 Kamionka Wlk. tel. kom. 694 337 422

5. BASIAGA Beata - Salon Fryzjerski „VOLARE”
33-300 Nowy Sącz ul. Jagiellońska 39, tel. 444-25-29

6. BASIAGA Maria - Zakład Fryzjerski „MARIA” Damsko-Męski
33-334 Kamionka Wlk. 317, tel. 445 67 60

7. BĘBENEK Barbara - Salon Fryzjerski „Basia”
33-336 Łabowa, Nowa Wieś 42 a, tel. kom. 661 241 481

8. BOLISĘGA Ewa - Salon Fryzjerski „GABRIELA”
33-300 Nowy Sącz ul. Żywiecka 27, tel. 544 63 20, kom. 607 103 898

9. BROTOŃ Bernadeta - Zakład Fryzjerski
33-300 N. Sącz ul. Krakowska 67, tel. 443 15 29, kom. 698 292 563

10. BYDŁOŃ Maria - Usługi Fryzjerskie
33-300 Grybów, ul. Wyspiańskiego 10, tel. 548 31 44, kom. 664 997 874

11. CEMPA Renata - Salon Fryzjerski „RENATKA”
33-300 Nowy Sącz ul. Nawojowska 6, tel 442 24 08, kom. 664 113 227

12. CHLIPAŁA Beata - Salon Fryzjerski Damsko-Męski „LOCZEK”
33-390 Łącko 277, tel. 608 248 417

13. CHOCHLIŃSKA Monika - Studio Fryzjerskie
33-300 Nowy Sącz, ul. Paderewskiego 70, tel. 609 517 440

14. CIĘCIWA Mira - Salon Fryzjerski „MIRACLE”
33-300 Nowy Sącz ul. Nadbrzeżna 49, tel 504 312 181

15. DROŻDŻ Sylwia - Studio Fryzur „TREND”
33-300 Nowy Sącz ul. Pijarska 20, tel. kom. 601 397 654,

16. DUDCZAK Danuta - „INSPIRE” Salon Fryzjerski
33-340 Stary Sącz, ul. 3 maja 1, kom.721 160 132,

17. DUDEK Krystyna - Zakład Fryzjerski Damsko-Męski, Salon Kosmetyczny
32 862 Porąbka Iwkowska, Wojakowa 99, tel. kom 782 668 674

18. DUTKIEWICZ Ewa - Salon Fryzjerski
33-380 Krynica, ul. Pułaskiego 32 tel. 471 31 91 kom. 666 016 272

19. EKES Janina - Zakład Fryzjerski
33-300 Nowy Sącz ul. Hallera 16a, tel. 441 29 88, kom. 503 083 291

20. FEDKO Karol - Framesi Beauty Center
33-300 Nowy Sącz ul. Krańcowa 2, kom: 500 119 949

21. GAWLIKOWSKA Magdalena - Galeria Sztuki Fryzjerskiej „ELITE ART”
33-300 Nowy Sącz, ul. Browarna 26 a, tel 442 71 18, kom. 698 360 542,

22. GŁĄB Izabela - G & I - Studio Urody Izabela Głąb
33-300 Piwniczna Zdr. Rynek 22 tel. kom. 600 954 207

23. GOLENIA Czesława - Zakład Fryzjerski
33-300 Nowy Sącz ul. Kochanowskiego 30

24. GOLENIA Michał - Zakład Fryzjerski
33-300 Nowy Sącz ul. Kochanowskiego 30, tel. kom. 664 958 700

25. GÓROWSKA - FEDKO EDYTA - Hair Design
33-300 Nowy Sącz ul Węgierska 170, tel. 509 722 313

26. GRELA Zofia - Salon Fryzjerski „KATARZYNKA”
33-390 Łącko 118, tel. 444 68 09

27. GWIŻDŻ Grażyna - Salon Fryzjerski „GRAŻYNA”
33-300 Nowy Sącz ul. Rynek 20, tel. 547 52 60, kom. 511 657 586

28. HANZEL Monika - Salon Fryzjerski "PALISANDER"
33-300 Nowy Sącz, Rynek 13, tel. 547 37 39,  tel. kom. 506 119 997

29. HEŁMECKA Aneta - Salon Fryzjerski „FREEDOM”
33-322 Korzenna 329 tel. kom. 668 677 062

30. HORODYSKA Anna - Salon Fryzjerski
33-300 N. Sącz ul. Reja 20a, tel. 18 547 46 11, kom. 502 382 972

31. IWAŃSKA Beata - Salon Fryzur i Urody „BE BEAUTY”
33-300 Nowy Sącz ul. Długosza 9, tel 442 38 99, kom 512 464 234

32. JANIK Aleksandra – Zakład Fryzjerski
33-330 Grybów, ul. Kościuszki 6, tel.: 511 747 124

33. JAWOR Anna - Zakład Fryzjerski
33-300 Nowy Sącz ul. I Płk. Strz. Podh. 36 tel. kom.: 507 107 743

34. JEŻ Janina – Zakład fryzjerski „IMAGE”
33-300 Nowy Sącz ul. Paderewskiego 70, tel.: 506 229 913

35. JURCZYŃSKA Edyta - Salon Fryzjerski "INFINITY"
33-335 Nawojowa, ul. Krynicka 23, tel. kom. 692 779 331

36. JUSZYŃSKA Beata - Salon Fryzjerski „BEATA”
33-335 Nawojowa 99, tel. kom. 515 101 911

37. KAMIŃSKA Iwona - Salon Fryzjerski „VIZAGE”
33-300 Nowy Sącz, ul. Nawojowska 20, tel. kom. 506 297 632

38. KAMIŃSKA -BARDOWSKA Maria - Salon Fryzjerski
33-330 Grybów ul. Grunwaldzka 38, tel 445 04 87, kom. 600 525 148

39. KOSAL Dorota - Salon Fryzjerski „OLIVIA”
33-300 Nowy Sącz ul. Zielona 49, tel. 18 443 74 00 w. 49

40. KOŚCISZ Anna - Studio Fryzur
33-300 Nowy Sącz ul. Barbackiego 75, tel. 442 36 56, kom. 508 391 945

41. KOZAK Alicja - Zakład Fryzjerski „ALICJA”
33-334 Kamionka Wielka, Mystków 228 tel. 18 440 27 11, kom. 787 640 912

42. KOZERA Sylwia - Her Beauty
33-300 Nowy Sącz ul. Żółkiewskiego 15, tel. 509 502 983

43. KRZEMIŃSKI Rafał - F.H.U „Rafał Krzemiński”
33-380 Krynica, ul. Piłsudskiego 40/27, tel. 471 50 84, kom. 698 011 299

44.KUPCZYŃSKA Aneta – Zakład Fryzjerski „ANESIS”
33-300 Nowy Sącz, ul. Paderewskiego 70, tel.: 608 639 829

45. LEŚNIAK Marta - Studio Fryzur „TREND”
33-300 Nowy Sącz ul. Matejki 15a/2 , kom. 602 781 680

46. LOREK Sabina - Salon Fryzjerski Damsko-Męski
33-395 Chełmiec, Biczyce Dolne 17, tel. 542 74 48, kom 668 844 735

47. LORENC - JĘDRZEJOWSKA Ewa - Salon Fryzjerski „STANISŁAW"
33-370 Muszyna Rynek 1 tel. 471 41 21

48. LUPA Marcelina - Gabinet Odnowy Włosów „REVOLUTION”
33-300 Nowy Sącz ul. Barbackiego 156, tel. 660 327 900

49. ŁANECKA-CHRUŚCIEL Aldona - Salon Fryzjerski Damsko-Męski
33-300 Nowy Sącz, ul. Poniatowskiego 36, tel. 608 160 575

50. ŁĘCZYCKA Czesława - Salon Fryzjerski Damsko-Męski
33-300 Nowy Sącz ul. Podhalańska 15, tel. 442 26 19

51. MATIASZEK Edyta - Studio Sztuki Fryzjerskiej i Kosmetycznej „Edyta”
33-380 Krynica ul. Zdrojowa 32 tel. kom. 600 512 802

52. MATLĘGA Anna - Salon Fryzjerski
33-300 Nowy Sącz ul. Jagiellońska 73, kom. 646 557 397

53. MORAŃSKA Agnieszka - MORAŃSCY DESIGN - Agnieszka Morańska
33-340 Stary Sącz ul. Batorego 7, tel. kom: 507 615 345

54. NAWALANIEC Anna - Zakład Fryzjerski „METAMORFOZA”
33-386 Podegrodzie 421, tel. kom. 669 890 594

55. NOWAKOWSKA Małgorzata - Pracownia Fryzjerska
33-35 Nawojowa ul. Zamkowa 98, tel. 604 995 191

56. PASOŃ Barbara - Salon Fryzjerski
34-451 Tylmanowa, Oś. Rzeka 408 b, tel.: 505 490 923

57. PAWLIK Marta - Salon Fryzjerski „JENNI”
33-300 N. Sącz ul. Żółkiewskiego 23. tel. kom. 792 880 570

58. PIERONKIEWICZ Jacek - Salon Urody „ KASIA”,
33-300 Nowy Sącz, ul. Konstanty 12A, tel. kom.: 514 514 685

59. PIETRZAK Katarzyna - - FRYZO -
33-300 Nowy Sącz ul. Waryńskiego 41 A, tel. 601 669 013

60. POPIÓŁ Renata - Firma „RENE”
33-300 Nowy Sącz ul. Grodzka 11, kom. 629 515 552

61. PORĘBSKA Izabela - Salon Fryzjerski „IZABEL”;
33-350 Piwniczna Zdrój, Majerz - Stacja Paliw „MOYA” b/n tel. 663 119 777

62. POTOCZEK Monika - Salon Fryzjerski
33-300 Nowy Sącz ul. Krakowska 59a tel. Kom 722 157 607

63. PUSTUŁKA Łukasz - Studio Fryzjerskie "REVOLUCJA"
33-390 Łącko 870 tel. Kom. 795 753 649

64. RDZAWSKA Elżbieta - Zakład Fryzjerski
33-390 Łącko 717, tel. kom. 606 467 124

65. RESPEKTA Marta - Salon Fryzjerski „MARTA”
33-312 Tęgoborze 148, tel. 0-18 444 92 29 kom. 510 103 111

66. ROGOWSKI Mariusz - Zakład Fryzjerski
33-300 Nowy Sącz ul. Sabały 8A, kom.: 533 455 666

67. RÓŻYCKA Jadwiga - Studio Fryzjerstwa i Kosmetyki „METAMORFOZA”
33-460 Szczawnica ul. Oś. XX-lecia Pawilon, tel. 262 16 88, tel. kom. 508 942 272

68. RUCHAŁOWSKA Maria - METAMORFOSIS STYLE
33-300 Nowy Sącz ul. Kamienna 102, tel. kom. 733 222 078

69. RUSNAK ROBERT - „ROBERT” Fryzjerstwo Artystyczne
33-370 Muszyna ul. Piłsudskiego 38

70. RYŻAK Andrzej - Zakład Fryzjerski „EVOLUTION”
33-300 Nowy Sącz ul. Nadbrzeżna 59, kom. 512 392 316

71. SEKUŁA-TOKARZ Anna - Usługi Fryzjerskie
33-300 Grybów ul. Wyspiańskiego 10, tel 548 31 44, kom 508 498 928,

72. SŁABY Jadwiga - Salon Fryzjerski Damsko-Męski „J & W”
33-300 Nowy Sącz ul. Naściszowska 18, tel. 444 29 19

73. SROKA Edyta - Salon Fryzjerski „LUCCINI”
33-380 Krynica ul. Kraszewskiego 105, tel. kom 503 119 942

74. SROMEK Mateusz - ATELIER FRYZJERSKIE
33-300 Nowy Sącz ul. Naściszowska 5 kom.: 517 853 902

75. STACH Bożena - Zakład Fryzjerski „BOŻENA”
33-300 Nowy Sącz ul. Kapuścińskiego 18 - Piękna 1a, tel. 447 56 76, kom: 607 210 021

76. STAWIARSKA Barbara - Salon Fryzjerski „BASIA”
33-322 Korzenna 228, tel. 18 440 65 15, kom.: 796 111 431


77. STAWIARSKA Gabriela - Salon Fryzjerski „FASHION”
33-340 St. Sącz ul. Daszyńskiego 16 tel. kom. 695 785 434

78. STELMACH Małgorzata - Zakład Fryzjerski
33-300 Nowy Sącz ul. Rynek 26, tel. 443 63 97

79. STUDZIŃSKA Agnieszka - F.U.H. „PERFECT” Salon Fryzjersko-Kosmetyczny
33-300 Nowy Sącz, ul. Paderewskiego 54, tel. 449 16 87, kom: 503 942 581

80. SUSZEK Edyta - Salon Fryzur „TOP HAIR”
33-300 N. Sącz ul. Żywiecka 16 a, tel. kom. 502 384 534

81. SZKARADEK Marzena - Salon Fryzjerski „EVOLUTION”
33-300 N. Sącz ul. Strzelecka 2a, tel. 447 54 08, kom.500 102 999

82. TARKOWSKA Katarzyna - Gabinet Fryzjerski ”JACQUELINE”
33-300 Nowy Sącz ul. Jamnicka 1, tel. 542 43 13, kom. 501 540 220

83. TWARDOWSKA Ewa - Salon Fryzjerski
33-300 Nowy Sącz ul. Sobieskiego 5, tel. 547 53 32, kom. 507 061 035

84. TWARDOWSKA Kazimiera - Zakład Fryzjerski „LUIS CARTIER”
33-300 Nowy Sącz ul. Sobieskiego 5, tel. 547 53 32, kom. 502 629 708

85. TWARDOWSKA Maria - Salon Fryzjerski „MARIA”
33-300 Nowy Sącz ul. Nawojowska 200, tel. 443 90 65, kom. 513 395 041

86. ULIASZ Zofia - Salon Fryzjerski „MILENA”
33-300 Nowy Sącz ul. Kunegundy 46, tel. 542 65 07, kom. 510 833 851

87. WAŃCZYK Grzegorz - Salon Fryzjerski „EWA”
33-300 Nowy Sącz ul. Limanowskiego 1, tel. kom. 660 661 092

88. WIDLAK Mariola - Usługi Fryzjersko-Kosmetyczne
33-300 Nowy Sącz ul. Mała Poręba 68 c. kom: 665 225 468

89. WITKOWSKA Jadwiga - Zakład Fryzjerski
33-380 Krynica ul. Zdrojowa 32, tel. 471 25 43, kom. 503 629 008

90. WITKOWSKA Joanna - Salon Fryzjerski
33-380 Krynica ul. Rzeźniana 2, tel. 471 54 498

91. WOLAK Anna - Salon Fryzjerski „BUTTERFLY”
33-300 Nowy Sącz ul. Jagiellońska 29/9 tel.: 880 588 140, 662 146 170

92. WYDRZYŃSKA Ewa - Salon Fryzjerski „she & he”
33-300 Nowy Sącz ul. Wiśniowieckiego 55 c, tel. kom. 515 041 961

93. ZAREMBA Katarzyna - Salon Fryzjerski „KASIA”
33-300 N. Sącz ul. Grunwaldzka 30, tel. 442 00 74, kom. 606 694 685

94. ZIAJA Paulina - HELLO Salon Fryzjerski
33-300 Nowy Sącz ul. Śniadeckich 12, tel. kom: 731 149

95. ZYGMUNT Agnieszka - Zakład Fryzjerski 'AGA”8
33-300 Nowy Sącz, ul. Barska 55/19, tel. 444 32 57, kom. 503 552 321


Zakłady nie szkolące uczniów

96. KIKLICA Zofia - Zakład Fryzjerski Damsko-Męski
33-380 Krynica ul. Nowotarskiego 9/4, tel. 472 38 60, kom. 504 692 187

97. TURSKA Krystyna - „STYL” - Krystyna Turska
33-300 Nowy Sącz, ul Hubala 7/21, tel. kom. 694 433 995


HANDEL

Zakłady szkolące uczniów

1. ABRAM Henryk - Delikatesy „ABRA”
33-370 Muszyna, Rynek 1, Rynek 11 tel. 471-48-32 kom. 783 069 305

2. BABIARSKA Krystyna - Pawilon Handlowy
33-318 Gródek n/Dunajcem 30, tel 18 440 10 20

3. BORKOWSKI Marek - Spółka Cywilna „LUZ”
33-300 Nowy Sącz ul. Nawojowska 1/104, tel. 449 51 42, kom. 602 119 006

4. FRĄCZEK Mieczysław - PROFIDOM
33-300 Nowy Sącz ul. Kolejowa 27 tel. 795 568 636

5.GONCIARZ Adam - Zakład Masarski „ZDRÓJ”
33-300 N. Sącz ul. Zdrojowa 25, tel. 441 22 06,

6. JARZĄB Zbigniew - PPHU
33-322 Korzenna 50 tel. 18 441 79 96, tel. kom 693 450 381

7. KOCIOŁEK Celina - Sklep Meblowy
33-300 Nowy Sącz, ul. Węgierska 165,

8. KOŁDRAS Krystyna & Edward - „ORTEX”
33-300 Nowy Sącz ul. Rynek 12 tel. 443 54 54,

9. KOTARBA Marek - „INVESTOR” – Marek Kotarba
33-343 Rytro – Centrum 491, tel. : 508 349 248

10. MICHALIK Piotr - F.H.U. „KARLOS”
33-300 Nowy Sącz ul. Krańcowa 4

11. POTOCZEK Piotr - P.P.H.U „POTOCZEK II”
33-300 Nowy Sącz ul. Dunajcowa 87 j tel. 440 44 54 kom. 662 122 620

12. SURMA Agata - FHU „TIPTON”
33-300 Nowy Sącz ul. Ducha 3/4, tel. kom. 784 592 602

Zakłady nie szkolące uczniów

13. JANISZ Wanda - Sklep Spożywczo-Przemysłowy
33-318 Gródek n/D., Przydonica 33, tel. 440 13 73, kom 696 031 780

14. KARPIEL Jan - P.P.H.U.
33-300 Nowy Sącz ul. Zdrojowa 14, tel. 441 24 25,

15. WZOREK Artur - „SILVER COMPUTER”
33-300 Nowy Sącz ul. Franciszkańska 3, tel. 448 60 10

POZOSTAŁE RZEMIOSŁA
INTROLIGATORSTWO

1. FLORKOWSKI Wojciech - Zakład szkoli uczniów
33-300 N. Sącz ul. Teligi 14, tel. 44143 25

2. GAWRYŚ Maria - P.P.U. „MAG” - Zakład szkoli uczniów
33-300 Nowy Sącz ul. Tarnowska 41, tel. 449 16 10, kom. 696 029 446

POLIGRAFIA, WYTWARZANIE SZYLDÓW I REKLAM

1. GOŁAWSKI Andrzej - Agencja „GRAFFI” - Zakład nie szkoli uczniów
33-300 N. Sącz ul. Rynek 3, tel. 443 76 96

KOMINIARSTWO

1. GAJEWSKI Robert - Usługowy Zakład Kominiarski
33-300 Nowy Sącz, ul. Lachów Sądeckich 38 tel. 18 443, tel. kom. 602 179 736

2. GOLONKA Andrzej - Kominiarstwo - Zakład nie szkoli uczniów
33-300 Nowy Sącz ul. Radziecka 21, tel. 442 25 02, kom. 607 588 821

3. KOSAKOWSKI Mariusz - Zakład Kominiarski
33-312 Tęgoborze, Zawadka 72, kom.: 606 688 394

4. ORZEŁ Paweł - Usługi Kominiarskie - Zakład nie szkoli uczniów
33-340 Stary Sącz ul. Cesarczyka 2, tel. kom. 602 872 581

5. SZOŁDROWSKI Jan - Zakład Kominiarski - Zakład szkoli uczniów
33-300 N. Sącz ul. Bat. Chłopskich 16/29, tel. 540 77 10, kom. 606 276 799

6. TLAŁKA Adam - Usługi Kominiarskie - Zakład nie szkoli uczniów
33-370 Muszyna, ul. Ogrodowa 113, tel. 471 46 75

FOTOGRAFOWANIE

1. FURMANEK Dawid - Zakład Fotograficzny „FOTO - ARS FURMANEK”
33-300 Nowy Sącz ul. Jagiellońska 57, tel 443 76 61, kom. 602 490 796

2. ŁĄTKA Stanisław - Zakład Fotograficzny FOTO - COLOR
33-300 Nowy Sącz ul. Jagiellońska 21, tel 443 44 08, kom. 501 331 989,

3. PIĘKOŚ Stanisław - Zakład Fotograficzny ”FOTO 7” zakład nie szkoli uczniów
33-300 Nowy Sącz ul. Długosza 37, tel. 443 43 88, kom. 602 539 253
USŁUGI NIERZEMIEŚLNICZE
Zakłady nie szkolą uczniów


1. BORECZEK Karol – Grafika Użytkowa
33-300 Nowy Sącz, ul. Naściszowska 20/10, tel.: 508 402 464

2. GABOREK Janusz - Produkcja rolna - uprawa grzybów
33-334 Mszalnica 188 tel. 445 66 74, kom. 600 253 956

3. JANCZURA Krzysztof - PHU „MIŚ” - handel, motel
33-340 Stary Sącz ul. Rynek 2 tel. 446 24 51, tel. kom. 605 560 786

4. KĄDZIOŁKA Rafał - Produkcja zniczy
33-395 Chełmiec ul. Zielona 16, t el 443 04 14, kom. 602 810 269

5. KOŁODZIEJ Władysław - Roboty ziemne,
33-314 Łososina Dln., Stańkowa 100 tel. 444 84 93, kom. 665 304 257

6. KUMIĘGA Edward - Pracownia projektowa,
33-300 Nowy Sącz ul. I Brygady 15, tel. 442 71 77, kom. 501 615 929


INFORMACJA DOT. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
administratorem danych osobowych jest Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu z siedzibą przy Rynek 11, 33-300 Nowy Sącz;

Dane osobowe nie będą profilowane;

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia przetwarzania,
prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 24 kwietnia 2016 r.;

Można się z nami kontaktować:
- osobiście w siedzibie Cechu: 33-300 Nowy Sącz, Rynek 11
- listownie na adres: 33-300 Nowy Sącz, Rynek 11
- telefonicznie: 18 443 75 21
- e-mail: cech@nowysacz.com.pl



 
 
 
CECH Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości
33-300 Nowy Sącz, Rynek 11

Centrala tel.: +48 18 443 75 21

Dyrektor biura
tel.: 18 443 75 21, fax: 18 443 77 07

email: cech@nowysacz.com.pl

Poniedziałek 7:30 - 15:30
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 15:30
 
 
Copyright © 2005 - 2019 - CECH Nowy Sącz. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Regeneracja pomp hydraulicznych
Projektowanie stron www iPolska.com.pl