Aktualnie jesteś tutaj:   Strona główna Aktualności Walne Zgromadzenie Członków naszego Cechu

[2014-05-26] Walne Zgromadzenie Członków naszego Cechu
Szanowne Państwo Rzemieślnicy

Pozwalam  sobie przypomnieć,  że w dniu jutrzejszym odbędzie się kolejne Walne Zgromadzenie Członków naszego Cechu. Uchwałą Zarządu zwołane ono jest na dzień 27 maja br. na godzinę 10:00 w siedzibie naszego Cechu w Nowym Sączu, Rynek 11.
O szczegółach Zgromadzenia poinformowałem  Państwa w przesłanych wcześniej zawiadomieniach-zaproszeniach. Proszę nie przerażać się ilością punktów porządku obrad. Wiele z nich jest bardzo krótkich, porządkowych, które zajmą bardzo niewiele czasu, ale muszą być umieszczone w porządku obrad i rozpatrzone zgodnie ze Statutem Cechu i innymi wymaganiami. Zapewniam, że my ze swej strony dołożymy wszelkich starań aby nie przedłużać niepotrzebnie obrad.

Panie i Panowie
Zwracam się z apelem i prośbą o liczny udział Państwa, członków naszego Cechu w obradach Walnego Zgromadzenia Członków Cechu. Od szeregu lat Zgromadzenia te są dla wszystkich członków Cechu, a nie tylko dla wybranych delegatów. Intencją tej zmiany jest umożliwienie wszystkim Cechu bliższego zapoznania się z funkcjonowaniem naszej organizacji, Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Obecne Zgromadzenie jest sprawozdawcze, Zarząd Cechu przedłoży Członkom Cechu sprawozdanie ze swojej działalności od poprzedniego Walnego Zgromadzenia oraz sprawozdanie finansowe za ubiegły rok kalendarzowy (tj. za 2013) do zatwierdzenia przez Walne Zgromadzenie Członków Cechu jako najwyższego organu władz Cechu.
Każdy uczestnik Zgromadzenia ma możliwość wypowiedzenia się oraz oceny pracy Zarządu Cechu, ma możliwość przedstawienia swoich uwag, propozycji odnośnie kierunków działań naszej organizacji czy też Zarządu. Jesteśmy zawsze otwarci i wdzięczni za wszystkie propozycje i sugestie, na co oczekujemy z Państwa strony.

Szanowni Państwo
Jeszcze raz uprzejmie zapraszam do udziału w naszym Walnym Zgromadzeniu Członków Cechu w dniu 27 maja br.

Serdecznie Państwa pozdrawiam

Jan First